Projekta “Smiltsērkšķu audzēšana un mājražošanas attīstība” īstenošana kopā ar Valmieras Attīstības aģentūru.


Kocēnu pagasta zemnieku saimniecība “Mežmalas-1” 30.06.2020. Valmieras Attīstības aģentūrā iesniedza projekta iesniegumu “Smiltsērkšķu audzēšana un mājražošanas attīstība”.  30.07.2020. ar Valmieras pilsētas pašvaldību tika parakstīts līgums Nr. 04.911/2.4.4.6/20/126 par finansējuma piešķiršanu Atbalsta programmā Valmieras MVU stiprināšanai. Atbalsta apmērs - 1690 EUR. Atbalsta intensitāte – 100 %. Projekts īstenots 2020.gada septembrī Valmieras pilsētas pašvaldības MVU atbalsta programmas ietvaros.

Saimniecība bioloģiski audzētās ogas un bioloģiski ražotos produktus realizē ekoveikaliņos, tiešās pirkšanas pulciņos un zaļajos tirdziņos. Projekta ietvaros iegādāta sulas dzesēšanas/granulēšanas iekārta, lai dažādotu zaļajos tirdziņos piedāvāto produktu klāstu. Iekārta tika izmantota jau 2020.gada vasaras beigās dažādos zaļajos tirdziņos, kā piemēram, Apes pilsētas svētkos, Kocēnu svētkos, Kalnciema kvartāla tirdziņā Rīgā, un citos. 

 

 

Esam ieguvuši lielu pircēju atsaucību par piedāvātajiem dzesētajiem/granulētajiem dzērieniem. Tādēļ gaidām jauno pavasara/vasaras sezonu, lai varētu pircējiem atkal piedāvāt šo gardo un veselīgo našķi, kas gatavots no bioloģiskās smiltsērkšķu sulas un citu mūsu saimniecībā bioloģiski audzēto ogu sīrupiem.

 

 

Projekts īstenots 2020.gadā Valmieras pilsētas pašvaldības MVU atbalsta programmas ietvaros.

https://developvalmiera.lv/mvu-stiprinasanas-atbalsta-programma/

 

projekts smiltsērkšķu audzēšana un mājražošanas attīstība

Komentāri (0)    

Atpakaļ